Výrobci

 

1. Úvod

Tento internetový obchod s reklamním textilem provozuje firma RAFO s.r.o., Sekaninova 68, 128 00 Praha 2, IČ: 27579344, DIČ: CZ27579344. 

Od 1.3.2017 je tento eshop v běžném režimu EET. Obchodní podmínky jsou v souladu s platnými právními předpisy ČR. Máte-li dotaz ohledně zboží a termínů expedice konkrétní objednávky, volejte 608 100 595 nebo pište na e-mail.

2. Dodací podmínky

Vámi objednané zboží expedujeme v pracovní dny do 24 hodin od přijetí objednávky (v případě platby převodním příkazem do 24 hodin od připsání částky na náš účet). O expedici zboží budete informováni e-mailem. Doba dodání je závislá na době přepravy přepravní společnosti. V případě, že zboží nebude momentálně na skladě, budeme Vás informovat o náhradním termínu expedice.

3. Doprava zboží

Vybrat si můžete buď osobní odběr, dopravu Českou poštou nebo PPL (po celé ČR), nebo po Praze naším kurýrem. Zboží nad 3000,– bez DPH Vám v ČR pošleme ZDARMA.

 

Celkový přehled cen dopravného

při nákupu
dobírka po ČR
balík po ČR
do 3000,– bez DPH
137,–
98,–
3000,– bez DPH a víc
Zdarma
Zdarma
  • ceny dopravného jsou včetně DPH
  • balné je zahrnuto v ceně dopravy
  • balík na Slovensko stojí 214,– vč. DPH a jde 2 – 3 dny
  • dobírka na Slovensko stojí 253,- vč. DPH 

4. Způsob platby

  • 1. Dobírkou - při zaslání Českou poštou nebo PPL
  • 2. V hotovosti – při osobním odběru v našem obchodě pouze na adrese: Sekaninova 68, Praha 2, Po – Pá, 8 – 18 hod. 
  • 3. Platební kartou – při osobním odběru v našem obchodě pouze na adrese: Sekaninova 68, Praha 2, Po – Pá, 8 – 18 hod. Akceptujeme tyto karty: American Express, EuroCard-MasterCard, VISA, VISA electron, Maestro.

5. Záruční podmínky

Na zboží zakoupené v tomto internetovém obchodě se vztahuje záruka 24 měsíců, není-li stanoveno jinak. Záruční doba počíná dnem převzetí zboží zákazníkem. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nevztahuje se na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku či nesprávnou manipulací a skladováním. Drobné odchylky rozměrů od údajů uvedených v tabulkách velikostí nejsou důvodem k reklamaci.

6. Odstoupení od smlouvy

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má spotřebitel v souladu se zákonem právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz za zboží. Odstoupení od smlouvy je právem kupujícího, které však nesmí být zneužíváno a využíváno například v úmyslu bezplatného zapůjčení zboží. Vracené zboží nám prosím posílejte jako balík, ne na dobírku!
Nepřevzetí balíku není považováno za odstoupení od smlouvy ve smyslu zákona. Takovým jednáním se zákazník vystavuje riziku postihu.

7. Storno objednávky ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.

8. Reklamační podmínky

Reklamaci je nutné okamžitě oznámit telefonicky nebo e-mailem pracovníkovi firmy RAFO, sdělit mu v čem reklamace spočívá. Reklamované zboží nám prosím posílejte jako balík, ne na dobírku! Prosíme o přiložení kopie prodejního dokladu. Oprávněnou reklamaci vyřizujeme opravou závady, u neopravitelných závad výměnou. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů, tuto lhůtu se snažíme zkrátit na minimum. Po vyřízení reklamace Vám zboží doručíme stejným způsobem jako originál. V případě nároku na vrácení peněz Vás budeme kontaktovat.

Reklamační adresa

RAFO – Potisk triček.eu
Sekaninova 68
128 00 Praha 2
tel./fax: 222 56 11 56, 608 100 595
e-mail: info@rafo.cz
odpovědné osoby: sl. Žížalová, p. Procházka

9. Ochrana osobních dat

Firma RAFO se zavazuje, že nepoužije osobní data zákazníka pro komerční nabídku, nemající souvislost s internetovým obchodem Potisk-triček.eu, a dále že nebude osobní data zákazníka prodávat, či jinak poskytovat třetím osobám. Na žádost zákazníka budou jeho osobní data vymazána z naší databáze.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.